Marketing Software House, który jest partnerem w rozwoju biznesu

Zbuduj i utrzymaj wyróżniającą się pozycję na rynku IT. Zwiększ sprzedaż i przychody firmy. Skutecznie zidentyfikuj i komunikuj twoje wyróżniki.

Umów konsultację
marketing software house

Maksymalizuj efekty marketingu w Software House

Software House, które skutecznie wykorzystują marketing osiągają lepsze rezultaty biznesowe. Dobry marketing pomaga budować i utrzymywać silną pozycję na tle konkurencji, ułatwia pozyskiwanie nowych klientów i działania employer brandingowe dzięki silnej marce.

Dlaczego Software House potrzebują marketingu?

Czy klienci rozumieją, czym twój Software House wyróżnia się na tle konkurencji? Czy potrafisz zmierzyć i w oparciu o dane ocenić skuteczność działań marketingu i sprzedaży i kondycję firmy? Czy wiesz, jak powiązać działania marketingowo-sprzedażowe z celami biznesowymi firmy?

Polscy developerzy i Software House posiadają know-how i kompetencje techniczne, dzięki którym mają potencjał do bycia partnerem technologicznym i biznesowym dla przedsiębiorstw z całego świata. Zbyt wiele Dev Shop’ów wiąże swoją strategię wzrostu i sprzedaży z konkurowaniem niską ceną usług.

Nasza firma specjalizuje się w marketingu dla branży IT, w szczególności wsparciu strategicznym i marketingu operacyjnym dla software house. Pomagamy firmom technologicznym w pełni potencjał wykorzystać potencjał, którym już dysponują i rozwijać nowe kompetencje niezbędne do budowania przewagi na rynku.

idea

Silna marka firmy i pracodawcy

idea

Wyższa sprzedaż i wzrost przychodów

idea

Mierzalność działań i kosztów

idea

Generowanie jakościowych leadów B2B

idea

Integracja marketingu i sprzedaży

idea

Skalowane i powtarzalne procesy

idea

Employer branding i rekrutacja

idea

Wzrost satysfakcji i retencja klientów

idea

Skrócenie procesu decyzyjnego i zakupowego

idea

Optymalizacja konwersji

idea

Ekspansja międzynarodowa

idea

Automatyzacja działań i personalizacja

Budowa zespołu marketingu i rozwój

Odpowiedni zespół to fundament sukcesu każdej firmy. Rekrutacja specjalistów ds. marketingu czy CMO i rozwój kompetencji potrzebnych w twoim software house są bardzo trudnym zadaniem. Szczególnie jeśli sam nie jesteś ekspertem w tym obszarze.

Pomagamy budować efektywne zespoły marketingu, wspieramy ich rozwój. Nie tylko weryfikujemy kompetencje kandydatów, ale pomagamy w zdefiniowaniu ról i umiejętności w oparciu o cele biznesowe twojej firmy.

marketing software house

Analizy efektywności

Twój marketing nie przynosi zakładanych rezultatów? Chcesz lepiej wykorzystywać szanse? Prowadzimy kompleksowe analizy stanu obecnego lub weryfikacje w wybranych obszarach marketingu Software House. Przedstawiamy rekomendacje usprawnień i pomagamy w ich wdrożeniu.

Konsulting strategiczny i marketingowy

Prowadzenie i rozwój Software House to szereg wyzwań. Jak znaleźć wyróżniki na przesyconym rynku? W jaki sposób pozyskiwać klientów i zwiększać sprzedaż? Jak budować silną markę, które nie tylko przetrwa kryzys, ale odniesie sukces na różnych rynkach. To kluczowe pytania nie tylko jeśli dopiero zaczynasz prowadzić działania marketingowe. Doświadczeni menedżerowie i właściciele firm bardzo często korzystają z konsultacji, aby skonfrontować pomysły z zewnętrznym ekspertem. Pomagamy Zarządom firm technologicznych, CMO w podejmowaniu lepszych decyzji strategicznych. Skutecznie.

marketing software house

Strategia marketingowa

Czy firmy technologiczne potrzebują strategii marketingowej? I po co właściwie?

Rynek IT się zmienia i nie jest tym samym co 10 lat temu. Globalne ambicje i globalna konkurencja z tańszych rynków. Software house, które wcześniej zainwestowały w budowę procesów marketingowych i strategicznie podeszły do rozwoju zostawiły konkurencję daleko w tyle. Coraz więcej firm rozpoczyna działania marketingowe. Bez odpowiedniej strategii i jej wdrożenia kończą nie przynoszą one jednak oczekiwanych rezultatów.

Pomagamy w opracowaniu strategii marketingowych i ich wdrożeniu, z myślą o długoterminowej perspektywie.

biznes, który odniesie sukces na globalnym rynku i przetrwa na rynku w czasach kryzysu. Opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej w firmach technologicznych, Software House.

Full stack IT marketing

Jeśli dopiero zaczynasz działania marketingowe potrzebujesz zupełnie innego podejścia i kompetencji niż software house-y, które posiadają doświadczony zespół, strategię i sprawne procesy marketingowe.

Dzięki modelowi w którym działamy zapewniamy kompleksowe wsparcie dopasowane do potrzeb firm IT na różnych etapach. Skorzystaj z doświadczenia profesjonalnych marketerów w wybranych obszarach lub oddeleguj całość działań marketingowych firmy. Dedykowany zespół z kompetencjami full-stack marketing.

marketing software house

Szukasz partnera biznesowego z doświadczeniem w Software House, nie kolejnej agencji marketingowej?

15 minutowa niezobowiązująca konsultacja dla Software House

Umów konsultację

Inne usługi niż marketing Software House?

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w marketingu dla Software House: od analizy, poprzez strategię do wdrożenia działań i zarządzania zespołem

idea
idea