Marketing automation w B2B

Personalizuj działania w skali

  • Zwiększ jakość interakcji z klientem, wykorzystując dane behawioralne
  • Wzmocnij współpracę i efektywność działań marketingu i sprzedaży
  • Zmierz i zoptymalizuj koszty
Automatyzacja marketingu B2B

Automatyzacja marketingu w sektorze B2B: strategia, procesy i narzędzia

Automatyzacja marketingu B2B

Poprawnie zrealizowane programy automatyzacji to dla firm same korzyści: eliminacja manualnych działań, większa liczba i lepsza jakość szans sprzedażowych, wyższy poziom satysfakcji klientów. 

Pojęcie marketing automation najczęściej kojarzone jest z oprogramowaniem – różnymi platformami i systemami. Tymczasem automatyzacja marketingu to nie rozwiązanie uniwersalne i znacznie więcej niż same narzędzia. Wymaga ona odpowiedniej strategii: uporządkowania i integracji danych, analizy i procesów oraz kompetencji po stronie zespołu. Bez tego wdrożenie rozwiązań MA nie tylko nie usprawni działań marketingowych, ale może nawet utrudnić pracę. 

Wspieramy wdrożenia programów automatyzacji marketingu. Analizujemy dane, planujemy procesy i strategie treści, wspieramy wybór odpowiedniej technologii oraz jej wdrożenie, szkolimy twój zespół. Zyskaj kompleksowe wsparcie na każdym etapie automatyzacji marketingu B2B twojej firmy. 

Skontaktuj się

Zastanawiasz się nad marketing automation?

25 maja 2018r. w UE weszło w życie nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) i musimy dostosować się do niego, bo takie jest prawo. Zaznacz checkboxy, żebyśmy mogli zacząć działać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez DIGITALKOD CONSULTING. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DIGITALKOD CONSULTING informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

(*) niewyrażenie zgody uniemożliwia rejestrację w bazie
(**) brak zgody uniemożliwi subskrypcję

Potrzebujesz wsparcia w innych obszarach B2B?

Wykorzystujemy szereg narzędzi marketingowych, oprócz marketing automation. Sprawdź inne usługi, które mogą wesprzeć sprzedaż twojej firmy.