Rozwijaj twój biznes i zespół IT

Więcej niż konsulting, strategia czy szkolenia B2B dla IT.  Wsparcie w zarządzaniu i wzroście firm technologicznych.

Marketing i sprzedaż B2B

Każdy prezes czy menedżer, chce aby firma odniosła sukces na rynku i osiągała coraz lepsze wyniki finansowe. Integracja sprzedaży i marketingu B2B jest niezbędnym elementem w zarządzaniu, ale wymaga odpowiedniej strategii, procesów i współpracy na poziomie organizacji. Pomagamy zwiększać przychody w firmie i budować efektywne zespoły B2B.

Digital transformation

Cyfrowa transformacja biznesu zapoczątkowana dynamicznym rozwojem nowych technologii stała się faktem. Firmy, które nie nauczą się adaptować do nowej rzeczywistości – korzystać z potencjału danych i nowych technologii, lepiej zrozumieć i odpowiadać na rosnące oczekiwania cyfrowych klientów – mogą nie tylko stracić pozycję na rynku, ale nawet zniknąć z niego. Wspieramy firmy B2B w transformacji marketingu, sprzedaży i organizacji.

Porozmawiajmy o wyzwaniach i rozwoju twojej firmy B2B

25 maja 2018r. w UE weszło w życie nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) i musimy dostosować się do niego, bo takie jest prawo. Zaznacz checkboxy, żebyśmy mogli zacząć działać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez DIGITALKOD CONSULTING. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DIGITALKOD CONSULTING informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

(*) niewyrażenie zgody uniemożliwia rejestrację w bazie
(**) brak zgody uniemożliwi subskrypcję