DIGITALKOD strategiczny partner dla firm IT

DIGITALKOD to więcej niż firma doradczo-szkoleniowa. Jesteśmy strategicznym partnerem w rozwoju przedsiębiorstw technologicznych działających na rynku B2B i zaufanym doradcą biznesowym. Wspieramy firmy IT: software house i dostawców innowacyjnych rozwiązań w zwiększaniu przychodów (marketingu i sprzedaży) i realizacji celów biznesowych oraz operacyjnych. Dzięki połączeniu strategii, nowych technologii oraz potencjału najlepszych ludzi. Analizujemy, doradzamy, pomagamy na etapie opracowania strategii, jej wdrożenia i optymalizacji działań jak również budowy i rozwoju zespołów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w strategii, marketingu i sprzedaży dla firm IT, od lat. Nowe technologia to nasza pasja i wyróżnik, nie dodatek do prowadzenia biznesu.

partnerstwo

PARTNERSTWO

Ludzie są ważni. To od nich – klientów, pracowników, partnerów – wszystko się zaczyna i zależy, to jaki biznes tworzymy i dokąd zmierzamy. Budujemy relacje oparte na zaufaniu, otwartej komunikacji, zorientowane na długoterminową współpracę. Sukces naszych klientów i pracowników traktujemy jak swój własny.

ROZWÓJ

Jeśli nie idziesz naprzód to się cofasz. Tempo zmian technologicznych i społecznych wymaga nieustannej nauki, zdobywania nowych kompetencji i umiejętności, oduczania się nieefektywnych metod pracy i zachować. Dążymy do nieustannego rozwoju naszych klientów i nas samych. Dzięki temu możemy osiągać lepsze rezultaty biznesowe i personalne.

pasja

PASJA

Pasja to źródło inspiracji do tworzenia rzeczy wyjątkowych i element, który pcha nas naprzód kiedy inni się zatrzymują. Dbamy o to, żeby pomiędzy projektami i deadline’ami nie zapominać dlaczego i w jakim celu robimy to co robimy. Takie podejście przekłada się nie tylko na jakość rezultaty dla klientów, ale i satysfakcję z życia nas samych jako ludzi i zespołu.

szacunek

AUTONOMIA

Micromanagement i kontrola to efekty błędów w rekrutacji lub zarządzaniu.  Dajemy dużą dawkę swobody i oczekujemy autonomii, która w naszym rozumieniu implikuje ownership i odpowiedzialność za zobowiązania.

profesjonalizm

SZACUNEK

Wierzymy, że różnorodność jest atutem. Mamy własne zdanie, którego bronimy, ale uważnie słuchamy opinii innych. Jesteśmy otwarci na różnice i prawo do odmiennych opinii i tego samego wymagamy od innych.

rozwój

REZULTATY

Chcemy być dumni z tego co robimy i dbamy o to, aby nasze projekty i działania dawały nam ku temu powody. Na każdym etapie dbamy, o jakość i dostarczanie wartości. Przekłada się to na na współpracę z wysokiej klasy specjalistami oraz klientami, w których wierzymy.

Skontaktuj się z nami 

Zyskaj zaufanego partnera w biznesie, nie kolejnego dostawcę rozwiązań B2B

25 maja 2018r. w UE weszło w życie nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) i musimy dostosować się do niego, bo takie jest prawo. Zaznacz checkboxy, żebyśmy mogli zacząć działać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez DIGITALKOD CONSULTING. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DIGITALKOD CONSULTING informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

(*) niewyrażenie zgody uniemożliwia rejestrację w bazie
(**) brak zgody uniemożliwi subskrypcję