Marketing IT i software house-ów

Marketing dla firm IT i software house-ów

Profesjonalni marketerzy B2B, którzy rozumieją technologię i dostarczają mierzalne rezultaty

Nawet najbardziej innowacyjny produkt lub usługa nie wystarczy, jeśli klienci o nim nie wiedzą lub wybierają rozwiązania konkurencji. Firmy IT, software house-y i startupy technologiczne potrzebują marketingu, aby budować widoczność i silną pozycję na międzynarodowym rynku, pozyskiwać nowych klientów B2B zwiększać retencje aktualnych. Szybko, profesjonalnie i bez zbędnych kosztów.

Chcesz zwiększyć skuteczność twojego marketingu?

Wyceń projekt

lub skontaktuj się z nami

W czym możemy pomóc?

 • Pomagamy zidentyfikować najbardziej perspektywiczne grupy klientów i dotrzeć do nich
 • Formułujemy i komunikujemy wartości istotne dla twoich odbiorców i unikalnych dla twojej firmy IT, aby odróżnić Cię od innych dostawców rozwiązań i ułatwić odbiorcom wybór
 • Ułatwiamy proces generowania wartościowych leadów B2B
 • Pomagamy w pozyskaniu zagranicznych klientów B2B niezależnie od rynku, na którym działasz.
 • Obniżamy koszty pozyskania nowych klientów dzięki rekomendacjom aktualnych
 • Zwiększamy retencję aktualnych klientów i budujemy długoterminowe relacje biznesowe.
 • Ułatwiamy pozyskiwanie i utrzymanie najlepszych pracowników dzięki wyróżniającej się marce.
Marketing dla firm IT i software house-ów
 • digital consulting dla firm i startupów technologicznych
 • audyty: SEO, analityczny, marketingowy

 • strategia digital marketingowa i komunikacji marki
 • plany marketingowe i wsparcie strategiczne software house-ów
 • szkolenia i warsztaty dla marketerów i zespołów IT
 • inbound marketing w branży IT
 • generowanie leadów B2B
 • poprawa retencji aktualnych klientów
Audyt marketing software house

Powiąż marketing z celami biznesowymi firmy

W marketingu i biznesie chodzi o rezultaty. Weryfikujemy, z perspektywy niezależnego konsultanta, czy aktualne wysiłki marketingowe wspierają realizację Twoich celów strategicznych i biznesowych. Identyfikujemy potencjalne błędy oraz rekomendujemy możliwości optymalizacji już prowadzonych działań lub nowe rozwiązania. 

Silna marka B2B

Wyróżnij się na rynku i na tle konkurencji

Wyróżniająca się marka pomaga pozyskiwać nowych Klientów i ułatwia rekrutację najlepszych pracowników.  Doradzamy, jak stworzyć silną markę i spójną komunikację oraz zadbać o Customer Experience we wszystkich punktach styku z firmą. Wzmacniamy twoją pozycję w danym obszarze.

Dotarcie do grupy docelowej

Docieraj do Twojej grupy docelowej

90% klientów samodzielnie szuka informacji w Internecie zanim skontaktuje się z dostawcą rozwiązań. Pomagamy osobom decyzyjnym zainteresowanym zakupem usług lub produktów IT, twoich lub konkurencji, trafić na twoją firmę.  Docieramy do osób decyzyjnych, decydentów B2B istotnych dla Ciebie.

Wyceń projekt

lub skontaktuj się z nami

Generowanie leadów B2B

Pozyskuj klientów B2B

Cykl zakupowy i decyzyjny w B2B jest długi i po stronie klienta uczestniczy w nim wiele osób, każda z innymi wyzwaniami i oczekiwaniami. Pomagamy zrozumieć potrzeb poszczególnych grup i lepiej na nie odpowiedzieć. Przekształcamy anonimowych odwiedzających w szanse biznesowe. Generujemy wartościowe leady B2B i pozyskujemy nowych Klientów.

Obniż koszty pozyskania klienta

Obniżaj koszt pozyskania Klienta

Pozyskanie nowego Klienta B2B jest droższe i bardziej czasochłonne niż sprzedaż rozwiązań firmie, z którą już z współpracujesz i masz pozytywne relacje biznesowe. Pomagamy poprawić satysfakcję aktualnych Klientów i zamieniamy ich w adwokatów marki. Zwiększamy retencję oraz pozyskujemy nowych klientów z rekomendacji.

Ekspansja zagraniczna IT

Buduj przewagę na nowych rynkach

Wejście na nowy rynek wymaga dokładnej analizy oraz przygotowania. Zapewniamy wsparcie w procesie ekspansji zagranicznej firm technologicznych. Weryfikujemy potencjał danego rynku pod kątem perspektyw dla Twoich innowacji. Identyfikujemy i monitorujemy konkurencję. Planujemy i wspieramy realizację działań, które pomogą pozyskać klientów B2B niezależnie od rynku.

Wybrane narzędzia i kanały marketingowe, które wykorzystujemy

Sprawdź, jak możemy pomóc w marketingu Twojej firmy:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Digitalkod. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Digitalkod informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).