Wyceń projekt

Marketing automation

Zwiększ liczbę i popraw jakość generowanych leadów B2B

Marketing B2B
  • Lepiej zrozum i odpowiadaj na potrzeby oraz oczekiwania klientów
  • Automatyzuj już prowadzone działania marketingowe
  • Dostarczaj spersonalizowane i wartościowe materiały na każdym etapie cyklu zakupowego

Automatyzacja marketingu w B2B: strategia, procesy, narzędzia

B2B marketing

Pojęcie marketing automation najczęściej kojarzone jest z różnymi platformami. Automatyzacja marketingu to jednak znacznie więcej niż narzędzia. Wdrożenie rozwiązań bez odpowiednich procesów i strategii oraz kompetencji po stronie zespołu to strata czasu i pieniędzy. 

Pomagamy zweryfikować, czy twoja firma jest gotowa na automatyzację marketingu. Analizujemy, wspieramy wybór odpowiedniej technologii oraz jej wdrożenie, tak aby optymalizować rezultaty.

Czy twoja firma potrzebuje automatyzacji?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez DIGITALKOD CONSULTING. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DIGITALKOD CONSULTING informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

DIGITALKOD CONSULTING