Wyceń projekt

Marketing B2B

Pozyskuj nowych klientów biznesowych i utrzymuj aktualnych

Wyceń projekt
Marketing B2B
  • Zbuduj silną markę
  • Generuj wartościowe leady B2B
  • Obniż koszty pozyskania klientów biznesowych
  • Zwiększ sprzedaż z działań marketingowych

Profesjonalni marketerzy B2B jako wsparcie twojego zespołu

Marketing B2B jest specyficzny i różny od działań na rynku konsumenckim. To długi cykl zakupowy i proces decyzyjny, w który zaangażowanych jest wielu decydentów.

Profesjonalni marketerzy B2B są w stanie realizować skuteczne działania niższym kosztem. Specjalizujemy się w marketingu B2B. Tworzymy strategie i doradzamy działania marketingowe, które pomagają osiągać twoje cele biznesowe i strategiczne.

Marketing firm IT

Zbuduj silną markę i pozycję na rynku

Silna marka pomaga pozyskiwać nowych Klientów i ułatwia rekrutację najlepszych pracowników. Doradzamy, jak stworzyć wyróżniającą się markę i spójną komunikację we wszystkich kanałach marketingowych oraz punktach styku z firmą. Pomagamy wzmocnić twoją pozycję na rynku i na tle konkurencji.

Marketing firm IT

Pozyskuj nowych klientów B2B

Pozyskanie nowego klienta B2B to proces. Wymaga zrozumienia, które grupy są najbardziej perspektywiczne dla twojej firmy, stworzeninia atrakcyjnej propozycji wartości oraz umiejętności dotarcia do decydentów. To także zdolność odpowiadania na ich potrzeby przez cały proces zakupowy. Pomagamy zidentyfikować grupy docelowe, lepiej zrozumieć ich potrzeby i odpowiedzieć na nie. Generujemy wartościowe leady B2B i pozyskujemy nowych klientów biznesowych.

Popraw zaangażowanie i lojalność aktualnych klientów

Pozyskanie nowego klienta B2B jest niemal trzykrotnie droższe i bardziej czasochłonne niż sprzedaż rozwiązań firmom, z którymi łączą Cię już relacje biznesowe. Wspieramy poprawę retencji oraz satysfakcji aktualnych klientów. Zmieniamy ich w adwokatów marki. Doradzamy strategie i taktyki marketingowe, dzięki którym obniżasz koszt pozyskania klienta i budujesz lojalność wśród aktualnych klientów biznesowych.

B2B marketing

Buduj trwałe relacje biznesowe

Marketing B2B to relacje i ludzie, którzy stoją za firmami. Zadowolony klient będzie współpracował z Tobą dłużej i prawdopodobnie poleci twoje usługi kolejnym osobom. Dobre relacje biznesowe przekładają się nie tylko na dłuższą i bardziej udaną współpracę, ale i na wyższą sprzedaż. Obniż koszty związane z pozyskiwaniem coraz to nowych klientów B2B dzięki lepszej retencji. Pozyskuj nowych z rekomendacji.  Pomagamy planować i wdrażać rozwiązania zorientowane na wzrost satysfakcji i zaangażowanie aktualnych klientów.

Profesjonalni marketerzy, którzy rozumieją specyfikę B2B

audyt działań

Audyt danych i działań

Planowanie strategiczne

Planowanie strategiczne

strategia marketingowa

Strategia marketingowa

budowa przewagi konkurencyjnej

Budowa przewagi konkurencyjnej

SEO i optymalizacja

SEO

Analityka

Analityka

Content marketing

Content marketing

PPC i promocja płatna

PPC i promocja płatna

Automatyzacja marketingu

Automatyzacja marketingu

Generowanie leadów B2B

Generowanie leadów B2B

Optymalizacja konwersji

Optymalizacja konwersji

Ekspansja zagraniczna

Ekspansja międzynarodowa

Usługi

Zaczynamy od twoich celów i wyzwań. Dopiero w oparciu o nie proponujemy optymalny model współpracy i zakres wsparcia.

konsulting digital

Konsulting digital

Potrzebujesz  profesjonalnych marketerów B2B?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez DIGITALKOD CONSULTING. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DIGITALKOD CONSULTING informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

DIGITALKOD CONSULTING