O DIGITALKOD

Strategiczny partner w digitalu: marketingu B2B i cyfrowej transformacji firm

DIGITALKOD CONSULTING to firma doradcza na pograniczu marketingu, nowych technologii i biznesu. Łączymy strategię z nowoczesnymi narzędziami, aby pomagać naszym klientom w rozwoju biznesu i osiąganiu mierzalnych rezultatów.  Wspieramy innowacyjne przedsiębiorstwa w digitalu, umiejętności  lepszego odpowiadania na rosnące oczekiwania współczesnych klientów. Jesteśmy strategicznym partnerem w marketingu, automatyzacji i cyfrowej transformacji firm.

Wartości

partnerstwo

PARTNERSTWO

Dla nas liczą się ludzie. Dążymy do budowania relacji opartych na zaufaniu, otwartej komunikacji, zorientowanych na długoterminową współpracę. Sukces naszych klientów i pracowników traktujemy jak swój własny.

profesjonalizm

PROFESJONALIZM

Jakość to element, który nie podlega kompromisom i towarzyszy nam na każdym etapie działań. Chcemy być dumni z tego co robimy i dbamy o to, aby każdy zrealizowany projekt dawał nam ku temu powody. Współpracujemy tylko z profesjonalistami z wybranych dziedzin.

pasja

PASJA

Pasja to źródło inspiracji do tworzenia rzeczy wyjątkowych i element, który pcha nas naprzód kiedy inni się zatrzymują. Dbamy o to, żeby pomiędzy projektami i deadline’ami nie zapominać dlaczego i w jakim celu robimy to co robimy.

szacunek

SZACUNEK

Wierzymy, że różnorodność jest atutem. Mamy własne zdanie, ale uważnie słuchamy opinii innych. Szanujemy różnice i prawo do odmiennych opinii i tego samego wymagamy od innych.

Skontaktuj się z nami 

25 maja 2018r. w UE weszło w życie nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) i musimy dostosować się do niego, bo takie jest prawo. Zaznacz checkboxy, żebyśmy mogli zacząć działać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez DIGITALKOD CONSULTING. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DIGITALKOD CONSULTING informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

(*) niewyrażenie zgody uniemożliwia rejestrację w bazie
(**) brak zgody uniemożliwi subskrypcję